A-tým

Vlčí smečka Ústí nad Labem

5

Kelti 2008

0

B-tým

Vrány Černíkovice

4

Kelti "B"

5

Junioři

Kelti 2008

4

Prachatice

2

Dorost

Kelti 2008

5

HBC Kladno

4

clanek-bg
3. 10. 2022 Mladší žákyně - zápasy

Fretky v osekané sestavě vybojovaly remízu

clanek-bg
3. 10. 2022 Mladší žáci - zápasy

Po dvou turnajích jsou mladší žáci nadále stoprocentní

clanek-bg
3. 10. 2022 Dorost - zápasy

Famózní drama se sladkou tečkou pro dorost

clanek-bg
2. 10. 2022 Starší žáci B - zápasy

Starší žáci B nestačili na Kladno

clanek-bg
2. 10. 2022 A-tým - zápasy

Áčko se nechalo pokousat od Vlčí smečky

Tabulka

1 TJ Blatná Datels 5 25 12
2 Vlčí smečka Ústí nad Labem 5 19 11
3 SK Pedagog České Budějovice 3 8 9
4 HBC Plzeň B 5 16 6
5 SK Suchdol nad Lužnicí 4 14 6
6 HBC Nové Strašecí 4 14 4
7 HBC Ještěři Ústí nad Labem 4 11 3
8 SK Kelti 2008 4 4 0
1 Panthers Kadaň 2 8 6
2 HBC Prachatice 2 8 6
3 HBC Plzeň-Litice 3 5 6
4 TJ Sršni Svitavy 2 3 3
5 HBC Svítkov Stars Pardubice 2 2 3
6 SK Kelti 2008 2 3 0
7 HBC Pardubice 3 2 0
8 HBC Enviform Třinec 0 0 0
9 HBK Kyjov 0 0 0
1 HBC Kladno 4 34 10
2 HBC Plzeň 3 12 9
3 Elba DDM Ústí nad Labem 3 11 6
4 HBC Prachatice 3 11 6
5 SK Kelti 2008 3 18 5
6 SK Pedagog České Budějovice 4 9 3
7 HC Kert Park Praha 3 8 3
8 TJ Blatná Datels 3 7 3
9 SK Suchdol nad Lužnicí 3 5 3
10 TJ Tatran Třemošná 3 5 0
1 HC Kert Park Praha 5 40 15
2 SK Rebel Praha 4 19 12
3 HBC Kladno 5 18 8
4 SK Kelti 2008 B 4 20 6
5 SK Kelti 2008 A 4 17 6
6 Wolves Chomutov 4 14 6
7 Elba DDM Ústí nad Labem 4 13 3
8 HBC Hostivař 3 10 1
9 HBC Tygři Mladá Boleslav 3 4 0
10 HBC Rakovník 2 2 0
1 Elba DDM Ústí nad Labem 6 24 16
2 HBC Kladno 6 24 15
3 HBC Hostivař 6 26 12
4 SK Kelti 2008 6 20 12
5 HBC Prachatice 6 18 8
6 TJ KOVO Praha 6 13 6
7 HBC Nové Strašecí 6 9 3
8 HBC Rakovník 6 8 0
1 HC Kert Park Praha 5 40 15
2 SK Rebel Praha 4 19 12
3 HBC Kladno 5 18 8
4 SK Kelti 2008 B 4 20 6
5 SK Kelti 2008 A 4 17 6
6 Wolves Chomutov 4 14 6
7 Elba DDM Ústí nad Labem 4 13 3
8 HBC Hostivař 3 10 1
9 HBC Tygři Mladá Boleslav 3 4 0
10 HBC Rakovník 2 2 0

Novinky

Zlato z Evropského poháru pro čtyři Kelty

Reprezentace hráčů do 16 let si s označením "Red" si z Evropského poháru odnesla zlaté medaile. Na úspěchu se podíleli čtyři keltí dorostenci a to Ondřej Koudela, Denis Krbec, Vojtěch Šlechta a Matěj Žežulka.

Čtyři Fretky mají stříbro z MS

Rovnou čtyři hráčky Fretek si z letošního mistrovství světa v Kanadě odvážejí cenný kov. Ve stříbrném výběru se ukázaly Kristýna Bláhová, Karolína Kosinová, Natalie Pangerlová a Kateřina Zechovská.

Kemp talentované mládeže U14 - 14. 4. 2022

Jednodenního soustředění výběru chlapců do 14 let se o Zeleném čtvrtku zúčastní čtyři Kelti, jimiž jsou Dominik Mašek, Patrik Jílek, Martin Hasal a David Černý. Mezi náhradníky figuruje Šimon Kravec.

Poslední výsledky

Vlčí smečka Ústí nad Labem (A-tým)

5

Kelti 2008 (A-tým)

0

Vrány Černíkovice (B-tým)

4

Kelti "B" (B-tým)

5

Kelti 2008 (Junioři)

4

Prachatice (Junioři)

2

Kelti 2008 (Dorost)

5

HBC Kladno (Dorost)

4

Plzeň "C" (A-tým)

3

Kelti 2008 (A-tým)

6

Kelti "B" (B-tým)

5

Falcon Kročehlavy (B-tým)

0

Kelti 2008 (Junioři)

3

Hostivař (Junioři)

2

Kelti 2008 (Dorost)

1

Prachatice (Dorost)

2

Plzeň "B" (A-tým)

3

Kelti 2008 (A-tým)

0

P.P.T. Delta Kladno (B-tým)

0

Kelti "B" (B-tým)

13

KOVO Praha (Junioři)

1

Kelti 2008 (Junioři)

5

Tatran Třemošná (Dorost)

0

Kelti 2008 (Dorost)

12

Kelti 2008 (A-tým)

2

Blatná Datels (A-tým)

5

()

()

HBC Kladno (Junioři)

4

Kelti 2008 (Junioři)

0

()

()