Dorost - zápasy 3. 10. 2022

Famózní drama se sladkou tečkou pro dorost

Dorost se v neděli odpoledne utkal s Kladnem. Zápasy s tímto soupeřem jsou vždy vyrovnané a napínavé, nebylo tomu jinak ani tentokrát. Kelti se dostali do vedení hned třikrát, soupeř ale dokázal vždy vyrovnat. Zápas tak dospěl až do prodloužení, ve kterém zkompletoval hattrick Vojtěch Šlechta a vystřelil tak Keltům vítězství 5:4.

číst více
Mladší žáci - zápasy 3. 10. 2022

Po dvou turnajích jsou mladší žáci nadále stoprocentní

Ani na druhém turnaji nepoznal tým mladších žáků pachuť porážky. V pozměněné sestavě se na Lužinách utkal nejdřív s KOVEM, se kterým si hravě poradil 13:0 a následně dobré výkony z předchozích utkání potvrdil výhrou nad Kert Parkem.

číst více
Mladší žákyně - zápasy 3. 10. 2022

Fretky v osekané sestavě vybojovaly remízu

Své sezonní premiéry se o první říjnové neděli dočkal i výběr mladších žákyň. Na domácí půdě vyzvaly nejdříve mladší žáky z Kladna a poté i mladoboleslavské Tygry. V zápase s prvním jmenovaným týmem bylo znát, že jde o první utkání hokejbalového roku. Dívky nemohly najít zápasový rytmus a prohrály 0:2. Druhý zápas byl však o poznání lepší. Po nepovedené první třetině našla děvčata recept, jak se svým soupeřům vyrovnat, dokázala dvakrát odpovědět na inkasovanou branku a duel v konečném součtu skončil remízou.

číst více
B-tým - zápasy 2. 10. 2022

Béčko se po měsíci dočkalo zápasu a bylo úspěšné

B-týmu chyběla měsíc zápasová zátěž. Naposledy se představilo o prvním zářijovém víkendu na Kladně proti Deltě. Poté následoval odložený zápas s Beer Stars a kontumace Falconu. I přes nechtěnou a nepříjmnou pauzu ale dnes dokázalo i podruhé v sezoně zvítězit. Výhra to ale nebyla zdaleka lehká. Kelti neproměňovali šance a do poslední patnáctiminutovky tak vstupovali s brankovým mankem, které stáhli hned zkraje po 29 vteřinách. Poté ale přišla gólová smršť, kdy mezi časy 36:33 a 37:45 padly hned čtyři branky - po dvou na obou stranách. Divoký závěr utkání nakonec lépe ustáli Kelti, kteří zvládli ještě jednou skórovat a uhájili těsné vedení.

číst více
Junioři - zápasy 2. 10. 2022

Junioři se doma trápili s Prachaticemi

Juniroři v sobotu před polednem přivítali doma Prachatice. Kelti šli brzy do vedení zásluhou Šlechty. Nicméně jinak se Keltům kombinace moc nedařila. Po většinu zápasu museli svádět souboje o míček ve středním pásmu. I přes to si vytvořili ještě spoustu šancí. Soupeř dokázal skórovat z ojedinělých návštěv útočného pásma. Kelti si konec ale pohlídali a vyhráli 4:2.

číst více
Starší žáci A - zápasy 2. 10. 2022

Starší žáci A porazili Ústí nad Labem

Starší žáci A odehráli v sobotních odpoledních hodinách zápas s Ústí nad Labem. Souboj týmů, které se momentálně nachází ve středu tabulky, nabídl atraktivní podívanou se spoustou střel. Štastnější byli Kelti, kteří tak vyhráli poprvé od 17.9. Ústí porazili 4:2.

číst více