A-tým

Ještěři Ústí nad Labem

5

Kelti 2008

2

B-tým

Hnidousy - Motyčín

4

Kelti "B"

3

Junioři

Hostivař

1

Kelti 2008

3

Dorost

Kelti 2008

3

Kert Park Praha

2

clanek-bg
4. 12. 2022 B-tým - zápasy

Inkasovaný gól v přesilovce srazil Béčko na kolena

clanek-bg
1. 12. 2022 Mladší žákyně - zápasy

Fretky si na závěr roku připsaly dvě vítěztsví

clanek-bg
29. 11. 2022 Mladší žáci - zápasy

Mladší žáci uzavřeli podzim dalším domácím turnajem

clanek-bg
28. 11. 2022 B-tým - zápasy

Druhá výhra během dvou dnů pro Béčko

clanek-bg
27. 11. 2022 Starší žáci B - zápasy

Starší žáci B rozstříleli Chomutov

Tabulka

1 TJ Blatná Datels 13 73 35
2 SK Suchdol nad Lužnicí 12 47 25
3 Vlčí smečka Ústí nad Labem 13 50 24
4 SK Pedagog České Budějovice 12 37 21
5 SK Kelti 2008 12 38 13
6 HBC Plzeň B 13 36 13
7 HBC Ještěři Ústí nad Labem 12 28 10
8 HBC Nové Strašecí 13 47 9
1 Elba DDM Ústí nad Labem 14 57 33
2 SK Kelti 2008 14 66 31
3 HBC Kladno 14 49 29
4 HBC Prachatice 14 56 26
5 HBC Hostivař 14 51 25
6 TJ KOVO Praha 14 27 9
7 HBC Rakovník 14 26 9
8 HBC Nové Strašecí 14 33 6
1 HBC Kladno 10 95 28
2 HBC Plzeň 9 38 21
3 SK Kelti 2008 8 43 17
4 HBC Prachatice 9 49 17
5 SK Suchdol nad Lužnicí 9 54 15
6 Elba DDM Ústí nad Labem 9 35 15
7 HC Kert Park Praha 9 48 13
8 SK Pedagog České Budějovice 9 18 6
9 TJ Blatná Datels 9 23 3
10 TJ Tatran Třemošná 9 14 0
1 HC Kert Park Praha 9 79 27
2 SK Rebel Praha 11 60 24
3 HBC Kladno 11 58 23
4 HBC Hostivař 8 51 16
5 SK Kelti 2008 B 10 57 16
6 Elba DDM Ústí nad Labem 10 50 15
7 SK Kelti 2008 A 10 42 14
8 Wolves Chomutov 10 29 6
9 HBC Tygři Mladá Boleslav 11 32 6
10 HBC Rakovník 10 28 3

Novinky

Kemp reprezentace U18, 18. 12. 2022

Na jednodenní kemp reprezentace do 18 let byli nominováni útočníci Lukáš Horel, Denis Krbec, Vojtěch Šlechta a Matěj Žežulka.

Kemp reprezentace U20, 10.-11. 12. 2022

Dvoudenního soustředění reprezentace juniorů U20 v plzeňské hale se zúčastní kapitán juniorky Matěj Taufer. Mezi náhradníky figuruje obránce Martin Maršoun.

Kemp reprezentace U16, 3.-4. 12. 2022

Na přípravný kemp reprezentace hráčů do šestnácti let byli pozváni dorostenci Ondřej Černý a Jakub Urban.

Poslední výsledky

Ještěři Ústí nad Labem (A-tým)

5

Kelti 2008 (A-tým)

2

Hnidousy - Motyčín (B-tým)

4

Kelti "B" (B-tým)

3

Hostivař (Junioři)

1

Kelti 2008 (Junioři)

3

Kelti 2008 (Dorost)

3

Kert Park Praha (Dorost)

2

Kelti 2008 (A-tým)

6

Vlčí smečka Ústí nad Labem (A-tým)

3

Kelti "B" (B-tým)

6

Nové Strašecí "B" (B-tým)

3

Kelti 2008 (Junioři)

7

Nové Strašecí (Junioři)

4

Plzeň (Dorost)

1

Kelti 2008 (Dorost)

3

Kelti 2008 (A-tým)

4

Plzeň "B" (A-tým)

1

Kelti "B" (B-tým)

8

P.P.T. Delta Kladno (B-tým)

1

Prachatice (Junioři)

7

Kelti 2008 (Junioři)

5

Kelti 2008 (Dorost)

6

Suchdol nad Lužnicí (Dorost)

2

Blatná Datels (A-tým)

7

Kelti 2008 (A-tým)

5

Kelti "B" (B-tým)

Lev Cvrčovice (B-tým)

Kelti 2008 (Junioři)

9

KOVO Praha (Junioři)

1

DDM Ústí nad Labem (Dorost)

3

Kelti 2008 (Dorost)

2